Projekt wnętrza mieszkania

INŻYNIERIA PROJEKT

Opis

Projekt wnętrza mieszkania 

#09

Autorzy projektu:

mgr inż. arch.
Alicja Bednarczyk-Strączkowska


Powierzchnia użytkowa: 72m2

Nowoczesny wystrój wnętrza, ciekawe barwy to główne zalety mieszkania. Dzięki kompozycji kolorystycznej mieszkanie jest oryginalne i modne. Zastosowanie naturalnych materiałów sprawia, że pomieszczenia stają się przytulne i bliższe przyrodzie. Aby ożywić mieszkanie wprowadzono pomarańczowe i czarne akcenty.

Projekt wnętrza mieszkania

Otwarta kuchnia na salon to idealne rozwiązanie dla osób lubiących gotować.

Nowoczesna kuchnia z drewnianą wyspą świetnie pasuje do pomarańczowych dodatków. Kolorystyczne akcesoria dodają szyku pomieszczeniu. 

Projekt wnętrza mieszkania

Biała kanapa zostałą ożywiona przez pomarańczową ścianę i podłogę. Ciekawe lampy nad blatem kuchennym nadają oryginalności wnętrzu. 

Projekt wnętrza mieszkania

Monochromatyczny przedpokój został ożywiony soczystą barwą pomarańczową zaprojektowaną we wnęce z siedziskiem. Zastosowany kolor powoduje, że pomieszczenie staje się ciepłe i przytulne. 

Projekt wnętrza mieszkania

Stonowana w barwach, elegancka sypialnia zachęca do odpoczynku. Ciekawa ściana nad łóżkiem oraz zwisające lampy nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter. Duże lustro będzie docenione przez niejednego mieszkańca  jak i również powiększa optycznie pokój. 

Projekt wnętrza mieszkania

Mieszkanie o przemyślanym rozkładzie pomieszczeń i przejrzystości przestrzeni. Projekt wnętrza obejmował kuchnie otwartą na salon, duża przestronną sypialnię. dwa pokoje, łazienkę oraz oddzielne wc. 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej

Rozumiem