Projekt wnętrza mieszkania

Opis

Projekt wnętrza mieszkania 

#09

Autorzy projektu:

mgr inż. arch.
Alicja Bednarczyk-Strączkowska


Powierzchnia użytkowa: 72m2

Nowoczesny wystrój wnętrza, ciekawe barwy to główne zalety mieszkania. Dzięki kompozycji kolorystycznej mieszkanie jest oryginalne i modne. Zastosowanie naturalnych materiałów sprawia, że pomieszczenia stają się przytulne i bliższe przyrodzie. Aby ożywić mieszkanie wprowadzono pomarańczowe i czarne akcenty.

Projekt wnętrza mieszkania

Otwarta kuchnia na salon to idealne rozwiązanie dla osób lubiących gotować.

Nowoczesna kuchnia z drewnianą wyspą świetnie pasuje do pomarańczowych dodatków. Kolorystyczne akcesoria dodają szyku pomieszczeniu. 

Projekt wnętrza mieszkania

Biała kanapa zostałą ożywiona przez pomarańczową ścianę i podłogę. Ciekawe lampy nad blatem kuchennym nadają oryginalności wnętrzu. 

Projekt wnętrza mieszkania

Monochromatyczny przedpokój został ożywiony soczystą barwą pomarańczową zaprojektowaną we wnęce z siedziskiem. Zastosowany kolor powoduje, że pomieszczenie staje się ciepłe i przytulne. 

Projekt wnętrza mieszkania

Stonowana w barwach, elegancka sypialnia zachęca do odpoczynku. Ciekawa ściana nad łóżkiem oraz zwisające lampy nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter. Duże lustro będzie docenione przez niejednego mieszkańca  jak i również powiększa optycznie pokój. 

Projekt wnętrza mieszkania

Mieszkanie o przemyślanym rozkładzie pomieszczeń i przejrzystości przestrzeni. Projekt wnętrza obejmował kuchnie otwartą na salon, duża przestronną sypialnię. dwa pokoje, łazienkę oraz oddzielne wc. 


Chciałbyś stworzyć wyjątkowy projekt? Skontaktuj się z nami

+48 577 750 999, +48 781 686 882

SZYBKA WYCENA

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej

Rozumiem