Projekt wnętrza mieszkania

Opis

Projekt wnętrza mieszkania 

#012

Autorzy projektu:

mgr inż. arch.
Alicja Bednarczyk-Strączkowska


Powierzchnia użytkowa: 71m2

Zachwycająca przestrzeń z pięknym widokiem z okna. Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie ze skosami na drugiej kondygnacji pozwala poczuć się jak byśmy mieszkali w domu jednorodzinnym.

Nasz projekt to elegancka, aranżacja wnętrza w barwach drewniano-czarnych oparta na prostych formach i dobrze dobranym oświetleniu, które nadaje wnętrzu poczucie intymności i ciepła domowego. 

Projekt wnętrza mieszkania

Salon połączony z anaksem kuchennym. Rozwiązanie to tworzy przestrzeń dzienną spełniającą funkcję: jadalni, kuchni oraz miejsca do wypoczynku. 

Projekt wnętrza mieszkania

Zastosowana biel do aranżacji przestrzeni kuchni doskonale sprawdziła się jako kolor szafek oraz wyspy. Barwa ta nadaje pomieszczeniu delikatności i lekkości.

Aby ożywić wystój zastosowano jeden z najstarszych materiałów stosowanych w aranżacji wnętrz - drewno. Materiał ten doskonale ocieplił wnętrze. 

Projekt wnętrza mieszkania

Rzut mieszkania. Na pierwszej kondygnacji znajdują się: aneks kuchenny z wyspą otwarty na salon, gabinet do pracy w domu. sypialnia i łazienka. Na poddaszu duże pomieszczenie służące jako miejsce do odpoczynku i relaksu.

Projekt wnętrza mieszkania

Łazienka dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkowników jest nie tylko funkcjonalna, ale też wyposażona w najnowocześniejsze akcesoria w tym wnętrzu. Wybór idealnych sprzętów oraz odpowiednie zaplanowanie przestrzeni stało się również istotne jak wybór materiałów wykończeniowych. 

Projekt wnętrza mieszkania

Poddasze zaprojektowano jako monochromatyczne. Kolorystykę przełamano barwą pomarańczową, ocieplającą wnętrze.

Projekt wnętrza mieszkania

Poddasze ze skośnym dachem i oknem połaciowym.  

Duża narażona kanapa zachęca do wypoczynku i komfortu. 


Chciałbyś stworzyć wyjątkowy projekt? Skontaktuj się z nami

+48 577 750 999, +48 781 686 882

SZYBKA WYCENA

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej

Rozumiem