Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej.

Opis

Projekt: 2019

Pozwolenie na budowę: w trakcie

 

Autorzy projektu:

mgr inż. arch.
Alicja Bednarczyk-Strączkowska

mgr inż. arch. Jędrzej Bąkowski

mgr inż. arch. Ewa Rzymska


Powierzchnia zabudowy: 4563m2

Powierzchnia terenu:  2342334m2

Lokalizacja: Katowice ul. Grota - Roweckiego

Powierzchnia użytkowa segmentu: 157m2

Zakres: projekt budowlany: 2019

Realizacja:  oczekiwanie na pozwolenie na budowę.

Zespół 2 budynków w zabudowie bliźniaczej usytuowany nad rzeką Mleczna.  Elewację budynku zaprojektowano w barwie białej, przełamanej płytami betonowymi i elementami drewnianymi. 

Lokalizacja budynków znajduje się 25mb od rzeki Mleczna. Zabudowa posiada ogrody o powierzchni 200m2 co pozwala użytkownikowi na kontakt z otaczająca przyrodą.

Dodatkowo zaprojektowano szklane zadaszenie tarasów umożliwiające korzystanie z tarasów nawet w deszczowe dni. 

Rzut parteru

Ciekawy rozkład pomieszczeń gwarantuje doskonałą funkcjonalność. Po wejściu do budynku zauważamy ogromną otwartą przestrzeń kuchni, jadali i salonu, która stanowi reprezentacyjną część budynku i umożliwia swobodę aranżacji.  Na parterze znajduje się również WC dostępne dla mieszczańców i gości oraz garaż.

Rzut piętra

Odpowiednie rozplanowanie piętra zapewnia jego funkcjonalność i wygodę. Na piętrze znajdują się 4 sypialnie i prywatna łazienka. 

Plan zagospodarowania terenu 

 

Budynki w zabudowie bliźniaczej zaprojektowano na działce o łącznej powierzchni 1569m2., położonej w Katowicach, Zarzecze. Teren budowlany posiada bezpośredni dostęp do drogi utwardzonej. 

W sąsiedztwie znajduję się głównie zabudowa niska jednorodzinna mieszkaniowa.  Działka jest uzbrojona. Posiada wymiary 39,0x40,5m. Dobra komunikacja i szybki dojazd do centrum Katowic.


Chciałbyś stworzyć wyjątkowy projekt? Skontaktuj się z nami

+48 577 750 999, +48 781 686 882

SZYBKA WYCENA

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej

Rozumiem