Budynek mieszkalny wielorodzinny

Opis:

Faza projektu: koncepcja

Projekt:  2017r

Realizacja: w trakcie realizacji

 

Autorzy projektu:

mgr inż. arch. Alicja Bednarczyk-Strączkowska

Lokalizacja: Bielsko-biała

Zakres: koncepcja

Inwestor prywatny

Budynek mieszkalny, trójkondygnacyjny. Elewację zaprojektowano w barwie białej z elementami drewnianymi. Wykorzystując różnicę terenu w obniżoną część działki wkomponowano garaże. Obiekt zaprojektowano na dużej, zielonej działce ogrodzonej drewnianym płotem. Budynek otoczony jest przez tereny niezabudowane.

projekt budynek mieszkalny

Bryłę budynku przykrywa dach dwuspadowy w barwie ciemnoszarej. Mieszkania na pierwszej i drugiej kondygnacji posiadają duże, nasłonecznione tarasy. Aby zachować kolorystykę i materiały wykorzystane w projekcie balustrady zaprojektowano z drewna.

projekt budynek mieszkalny

Prosta elewacja stanowi idealne rozwiązanie do wkomponowania dużych przeszkleń, które naświetlają przestrzenie salonów, nadają budynkowi lekkości oraz zacierają granicę pomiędzy wnętrzem i zewnętrzem budynku. Dodatkowo mieszkańcy mogą na co dzień podziwiać przepiękny otaczający krajobraz. 

projekt budynek mieszkalny

Różnica terenu, zielona działka, duże ogrody z których moga korzystać mieszkańcy oraz otaczające obiekt drzewa zbliżają mieszkańców do środowiska naturalnego. Dodatkowo mogą się poczuć jak by zamieszkali poza miastem.


Chciałbyś stworzyć wyjątkowy projekt? Skontaktuj się z nami

+48 577 750 999, +48 781 686 882

SZYBKA WYCENA

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej

Rozumiem