Budynek mieszkalny wielorodzinny

INŻYNIERIA PROJEKT

Opis:

Faza projektu: koncepcja

Projekt:  2017r

Realizacja: w trakcie realizacji

 

Autorzy projektu:

mgr inż. arch. Alicja Bednarczyk-Strączkowska

Lokalizacja: Bielsko-biała

Zakres: koncepcja

Inwestor prywatny

Budynek mieszkalny, trójkondygnacyjny. Elewację zaprojektowano w barwie białej z elementami drewnianymi. Wykorzystując różnicę terenu w obniżoną część działki wkomponowano garaże. Obiekt zaprojektowano na dużej, zielonej działce ogrodzonej drewnianym płotem. Budynek otoczony jest przez tereny niezabudowane.

projekt budynek mieszkalny

Bryłę budynku przykrywa dach dwuspadowy w barwie ciemnoszarej. Mieszkania na pierwszej i drugiej kondygnacji posiadają duże, nasłonecznione tarasy. Aby zachować kolorystykę i materiały wykorzystane w projekcie balustrady zaprojektowano z drewna.

projekt budynek mieszkalny

Prosta elewacja stanowi idealne rozwiązanie do wkomponowania dużych przeszkleń, które naświetlają przestrzenie salonów, nadają budynkowi lekkości oraz zacierają granicę pomiędzy wnętrzem i zewnętrzem budynku. Dodatkowo mieszkańcy mogą na co dzień podziwiać przepiękny otaczający krajobraz. 

projekt budynek mieszkalny

Różnica terenu, zielona działka, duże ogrody z których moga korzystać mieszkańcy oraz otaczające obiekt drzewa zbliżają mieszkańców do środowiska naturalnego. Dodatkowo mogą się poczuć jak by zamieszkali poza miastem.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej

Rozumiem